PivotX 2.0 beta 12a - en to nl translation catalogue (918 entries)

en: "%s" posted the following comment
nl: '%s' heeft de volgende reactie geplaatst

en: "%s" posted the following entry
nl: '%s' heeft het volgende Bericht geplaatst

en: "Read More" Text
nl: 'Lees meer' Tekst

en: # Comm
nl: # reacties

en: %1.2f sec: Processed %d entries...
nl: %1.2f sec: %d berichten verwerkt...

en: %n visitors on this page
nl: %n bezoekers op deze pagina

en: %num% comment
nl: %num% reactie

en: %num% comments
nl: %num% reacties

en: %value% hours ago
nl: %value% uur geleden

en: %value% weeks ago
nl: %value% weken geleden

en: %value% years ago
nl: %value% jaar geleden

en: (Select a template)
nl: (Kies een template)

en: (more)
nl: (meer)

en: (none)
nl: (geen)

en: (support and additional coding)
nl: (support en additionele code)

en: - select an option -
nl: - Selecteer optie -

en: .. and %s more files.
nl: .. en nog %s bestanden.

en: 1 week ago
nl: een week geleden

en: 15 minutes ago
nl: een kwartier geleden

en: <p>There was a problem with the Database: </p>
                %s
                <p><tt>error code %s: %s</tt></p>
                </p>
                <ul><li>If you're in the process of setting up PivotX, you should review your
                <a href='%s'>Database connection settings</a>.</li>
                <li>If it worked before, you should check if the Mysql database engine is
                still running on the server (or ask your systems administrator to check for you).</li>
                </ol>
nl: <p>Er is een probleem met de database: </p>
                %s
                <p><tt>error code %s: %s</tt></p>
                </p>
                <ul><li>Als je bezig bent met het opzetten van PivotX, controleer dan de            <a href='%s'>Database connectie instellingen</a>.</li>
                <li>Als het eerder wel werkte, controleer dan of de Mysql database nog wel draait op de server (of vraag dit aan de systeembeheerder).</li>
                </ol>

en: <strong>Small print:</strong> All html tags except &lt;b&gt; and &lt;i&gt; will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
nl: <b>Kleine lettertjes:</b> Alle HTML-tags behalve &lt;b&gt; en &lt;i&gt; zullen uit je reactie worden verwijderd. Je maakt links door gewoon een URL of e-mailadres in te typen.

en: A category by this name already exists
nl: Er bestaat al een categorie met deze naam

en: A link to reset your password was sent to your mailbox.
nl: Een link om je wachtwoord te resetten is verstuurd aan het opgegeven mailadres.

en: A short description of this chapter
nl: Een korte beschrijving van dit Hoofdstuk

en: A trackback ping has been sent to "%s".
nl: Een trackback ping is gestuurd naar '%s'.

en: About
nl: Over

en: About PivotX
nl: Over PivotX

en: Account deleted.
nl: Account verwijderd.

en: Activate
nl: Activeren

en: Active widgets
nl: Actieve Widgets

en: Add
nl: Toevoegen

en: Add a Chapter
nl: Voeg Hoofdstuk toe

en: Add a new configuration option:
nl: Nieuwe Configuratie optie toevoegen:

en: Admin Page Extensions
nl: Admin Pagina Uitbreidingen

en: Administration
nl: Administratie

en: Advanced Configuration
nl: Uitgebreide configuratie

en: Advanced database settings
nl: Uitgebreide database instellingen

en: After a comment has been placed, mail can be sent to maintainers of this weblog.
nl: Nadat er een reactie is geplaatst, is het mogelijk om (automatisch) een e-mail te versturen aan degene die het weblog onderhoudt

en: Age
nl: Ouderdom

en: Align
nl: Uitlijning

en: Allow Emoticons
nl: Emoticons toestaan

en: Allow Emoticons?
nl: Emoticons toestaan?

en: Allow Textile
nl: Sta Textile toe

en: Allow Textile?
nl: Sta Textile toe?

en: Allow XML-RPC
nl: Sta XML-RPC toe

en: Allow comments
nl: Reacties toestaan

en: Allow comments by default
nl: Standaard reacties toestaan

en: Allow filetypes
nl: Toegestane bestandsformaten

en: Allowed Categories
nl: Toegestane Categorieen

en: Allowed senders
nl: Toegestane afzenders

en: Alternate text
nl: Alternatieve tekst

en: Answer
nl: Antwoord

en: Apache configuration
nl: Apache configuratie

en: Approve comments
nl: Reacties goedkeuren

en: Apr_April_abbreviation
nl: Apr

en: Archive template
nl: Archiefpagina template

en: Archivepage Template
nl: Archiefpagina Template

en: Archives
nl: Archieven

en: Are you sure you wish to delete this Chapter?
nl: Weet je zeker dat je dit Hoofdstuk wilt verwijderen?

en: Are you sure you wish to delete this Page?
nl: Weet je zeker dat je deze pagina wilt verwijderen?

en: Are you sure you wish to delete this category?
nl: Selecteer 'ja', als je deze categorie wilt verwijderen

en: Are you sure you wish to delete this file?
nl: Weet je zeker dat je dit bestand wilt verwijderen?

en: Are your sure you wish to delete this entry?
nl: Weet je zeker dat je dit bericht wilt verwijderen?

en: Aug_August_abbreviation
nl: Aug

en: August
nl: Augustus

en: Author
nl: Auteur

en: Automatic Thumbnails
nl: Automatische Thumbnails?

en: Available Widgets
nl: Beschikbare Widgets

en: Back
nl: Terug

en: Back to
nl: Terug naar

en: Back to dashboard
nl: Terug naar Dashboard

en: Back to login
nl: Terug naar de inlogpagina

en: Backup configuration files
nl: Backup configuratie bestanden

en: Backup entries database
nl: Backup berichten database

en: Backup of Configuration Files
nl: Maak een backup van de configuratie

en: Backup of Database
nl: Database Backup

en: Before sending a comment, your users have to answer correctly a simple question everyone knows the answer to. This completely baffles automated spam bots because every blogger will choose something different.
nl: Voordat ze een reactie kunnen plaatsen, moeten je bezoekers eerst antwoord geven op een eenvoudige vraag. Dit is eenvoudig voor menselijke bezoekers, maar robots die Spam sturen kunnen dit niet.

en: Black
nl: Zwart

en: Blocked Phrases
nl: Te blokkeren woorden

en: Blue
nl: Blauw

en: Body
nl: Broodtekst

en: Border
nl: Omlijning

en: Bounded Size
nl: Gefixeerde grootte

en: By
nl: Door

en: CSS file (stylesheet)
nl: CSS bestand (stylesheet)

en: Cache Settings
nl: Cache instellingen

en: Cancel
nl: Annuleer

en: Categories
nl: Categorieën

en: Category
nl: Categorie

en: Category not found (404 error)
nl: Categorie niet gevonden (404 error)

en: Center (default)
nl: Centreren (standaard)

en: Change preferences
nl: Verander voorkeuren

en: Chapter
nl: Hoofdstuk

en: Chapter name
nl: Naam Hoofdstuk

en: Check All
nl: Selecteer alles

en: Check all
nl: Selecteer alles

en: Check none
nl: Selecteer niets

en: Click for image
nl: Klik voor de afbeelding

en: Click icon for a list of links on
nl: Klik het icoon voor een lijst links voor

en: Click to generate a trackback url
nl: Klik om een Trackback url te genereren.

en: Close
nl: Sluit

en: Cloud size
nl: Tagwolk grootte

en: Comment
nl: Reactie

en: Comment moderation is enabled on this site. This means that your comment will not be visible on this site until it has been approved by an editor.
nl: Reactiemoderatie staat aan op deze site. Dit betekent dat je reactie niet zichtbaar zal zijn, tot deze is goedgekeurd door een beheerder.

en: Commenting
nl: Reageren

en: Commenting Settings
nl: Reactie Instellingen

en: Comments
nl: Reacties

en: Comments waiting for moderation
nl: Reacties in de wachtrij.

en: Common settings
nl: Algemene Instellingen

en: Configuration
nl: Configuratie

en: Configure Extensions
nl: Uitbreidingen configureren

en: Configure Spam Protection tools (like HashCash and SpamQuiz).
nl: Configureer de hulpmiddelen voor bescherming tegen Spam (zoals HashCash en SpamQuiz).

en: Continue
nl: Ga door

en: Core team members
nl: Vaste Teamleden

en: Could not store new user!!
nl: Gebruiker kon niet worden opgeslagen!

en: Couldn't make thumbnail remotely using
nl: Het is niet gelukt om thumbnails te maken via

en: Create Category
nl: Categorie Aanmaken

en: Create Full Feeds
nl: Maak volle feeds

en: Create New Category
nl: Nieuwe Categorie Aanmaken

en: Create New User
nl: Nieuwe gebruiker aanmaken

en: Create New Weblog
nl: Nieuw Weblog aanmaken

en: Create Thumbnail
nl: Maak Thumbnail

en: Create a new file
nl: Nieuw bestand aanmaken

en: Create a new folder
nl: Nieuwe map aanmaken

en: Create thumbnails automatically when uploading images.
nl: Maak automatisch Thumbnails aan na het uploaden van afbeeldingen.

en: Create, edit and delete Templates
nl: Templates aanmaken, bewerken en verwijderen

en: Create, edit and delete Users
nl: Gebruikers aanmaken, bewerken en verwijderen

en: Create, edit and delete Weblogs
nl: Weblogs aanmaken, bewerken en verwijderen

en: Create, edit and delete the Categories
nl: Categorie&euml;n aanmaken, bewerken en verwijderen

en: Created on
nl: Aangemaakt op

en: Crop size
nl: Uitsnijdgrootte

en: Crop type
nl: Uitsnede

en: Current path
nl: Huidig pad

en: Current server time
nl: Huidige tijd op de server

en: Database Model
nl: Database model

en: Database Name
nl: Database naam

en: Date
nl: Datum

en: Date / Time
nl: Datum/Tijd

en: Day
nl: Dag

en: Debug mode
nl: Debug modus

en: Dec_December_abbreviation
nl: Dec

en: Default author
nl: Standaard auteur

en: Default category
nl: Standaard categorie

en: Default height of map
nl: Standaard hoogte van de kaart

en: Default language
nl: Standaard taal

en: Default latitude for map
nl: Standaard breedtegraad(lat.) van de kaart

en: Default longitude for map
nl: Standaard lengtegraad(lon.) van de kaart

en: Default notification of replies
nl: Standaard reacties toesturen

en: Default width of map
nl: Standaard breedte van de kaart

en: Default zoom for map
nl: Standaard zoomniveau van de kaart

en: Define whether typed urls and email addresses will be made clickable.
nl: Bepaalt of URL's en e-mailadressen aanklikbaar gemaakt worden.

en: Delete
nl: Verwijder

en: Delete Chapter
nl: Verwijder Hoofdstuk

en: Delete Page
nl: Verwijder Pagina

en: Delete account.
nl: Verwijder account.

en: Delete comments
nl: Reacties verwijderen

en: Delete them
nl: Verwijder deze

en: Delete this comment?
nl: Reactie verwijderen?

en: Description
nl: Beschrijving

en: Determine whether entries are set to allow comments or not.
nl: Bepaalt of bij nieuwe Berichten standaard de optie voor reacties aan of uit staat.

en: Determines if this comment is displayed like it was by registered user. (regardless of whether the comment was actually made by a registered user)
nl: Bepaalt of deze reactie wordt getoond alsof deze geplaatst is door een geregistreerde gebruiker. (Los van of de gebruiker daadwerkelijk geregistreerd is)

en: Determines the default text processing, when a user is using Writing a new entry. For most users 'Wysiwyg editor' will be the easiest option. 'Plain XHTML' is for those who like to edit raw XHTML, while 'Convert Linebreaks' does nothing more than change linebreaks to a &amp;lt;br /&amp;gt;-tag. <a href='http://www.textism.com/tools/textile/' target='_blank'>Textile</a> and <a href='http://daringfireball.net/projects/markdown/' target='_blank'>Markdown</a> are both powerful, yet easy to learn markup styles.
nl: Bepaalt de standaard tekstverwerking, als een gebruiker de non-wysiwyg editor gebruikt. 'Converteer Regeleinden naar &lt;br&gt;' doet niet meer dan het veranderen van regeleinden naar een &lt;br&gt;-tag. <a href="http://www.textism.com/tools/textile/" target="_blank">Textile</a> is een krachtige, en toch eenvoudig te leren opmaakstijl.

en: Determines whether PivotX creates full Atom and RSS feeds. If set to "no" PivotX will create feeds that just contains short descriptions, thereby making your feeds less useful.
nl: Bepaalt of PivotX volledige Atom- en RSS-feeds maakt. Als je hier voor 'nee' kiest, maakt PivotX feeds met slechts een korte beschrijving, waardoor je feeds minder nuttig worden.

en: Determines whether comments must by approved before they are visible on the site.
nl: Bepaalt of reacties eerst moeten worden goedgekeurd voor ze op de site worden getoond.

en: Diff Date
nl: Afwijkende Datum

en: Disabled
nl: Inactief

en: Display Name
nl: Toon naam als

en: Displaying entries %num_from%-%num_to% of %num_tot%
nl: Toon berichten %num_from%-%num_to% van %num_tot%

en: Download a zip file containing your configuration files, templates or entries database
nl: Download een zip file die je configuratie files, templates of berichten bevat

en: Duplicate
nl: Dupliceer

en: E-mail address is already taken... Please pick another name.
nl: Dat mailadres bestaat al.. Kies een andere naam.

en: Edit
nl: Bewerk

en: Edit Category
nl: Categorie Bewerken

en: Edit Chapter
nl: Bewerk Hoofdstuk

en: Edit Entry
nl: Bericht bewerken

en: Edit Page
nl: Bewerk pagina

en: Edit User
nl: Wijzig Gebruiker

en: Edit Visitor
nl: Bewerk Geregistreerde bezoeker

en: Edit Weblog
nl: Weblog bewerken

en: Edit my personal Settings
nl: Bewerk mijn persoonlijke instellingen

en: Edit options
nl: Bewerk opties

en: Edit or Delete Comments
nl: Bewerk of verwijder reacties

en: Edit or Delete Comments for Entry %number% - %editlink%
nl: Bewerk of verwijder de reacties voor Bericht %number% - %editlink%

en: Edit or Delete Comments in the Moderation Queue and Last Comments
nl: Bewerk of verwijder de reacties in de Moderatiewachtrij en de 'Laatste Reacties'.

en: Edit the Configuration file
nl: Bewerk Configuratiebestand

en: Edit this comment
nl: Bewerk reactie

en: Edit your preferences
nl: Stel je voorkeuren in

en: Edit, Add and Delete advanced Configuration options
nl: Bewerken en toevoegen van uitgebreide Configuratie opties

en: Email
nl: E-mail

en: Enter searchterms
nl: geef zoekterm

en: Enter the word[s] to search for here:
nl: Zoeken naar:

en: Entries
nl: Berichten

en: Entries &amp; Pages
nl: Berichten & Pagina's

en: Entries on this site with
nl: Berichten op deze site met

en: Entry
nl: Bericht

en: Entry Date
nl: Bericht Datum

en: Entry matches for "%name%":
nl: Bericht resultaten voor '%name%':

en: Entry not found (404 error)
nl: Bericht niet gevonden (404 error)

en: Entry template
nl: Bericht template

en: Entrypage Template
nl: Bericht Template

en: Error
nl: Fout

en: Error creating thumbnail for %s - no file extension found.
nl: Thumbnail maken van %s is mislukt - geen extensie gevonden.

en: Example: <b>sp</b>
nl: Bijvoorbeeld: <b>sp</b>

en: Example: To prevent automated commentspam we require you to answer this silly question
nl: Bijvoorbeeld: Om geautomatiseerde spam in reacties te voorkomen, moet je deze simpele vraag beantwoorden.

en: Example: What are the first two letters of the word "spam"?
nl: Bijvoorbeeld: Wat zijn de eerste twee letters van het woord 'spam'?

en: Explanation
nl: Uitleg

en: Explore Database Files
nl: Verken Database bestanden

en: Explore Files
nl: Verken bestanden

en: Explore Home folder
nl: Verken de Home map

en: Explore files
nl: Verken bestanden

en: Export as theme
nl: Exporteer thema

en: Extensions
nl: Uitbreidingen

en: External feeds for
nl: Externe feeds voor

en: F_Friday_initial
nl: V

en: Failed to deleted the visitor account.
nl: Bezoeker-account verwijderen is niet gelukt.

en: Failed to send notifications.
nl: Notificaties sturen is mislukt.

en: Feb_February_abbreviation
nl: Feb

en: February
nl: Februari

en: Feed Image
nl: Feed Afbeelding

en: Feed error - selected %s doesn't exists!
nl: Feed fout - de geselecteerde %s bestaat niet!

en: File Name
nl: Bestandsnaam

en: File Upload Path
nl: Upload Pad

en: File Uploads
nl: Bestanduploads

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Filesize
nl: Grootte

en: Finished! Generating index took %num% seconds
nl: Opnieuw samenstellen van de index duurde %num% seconden

en: Fixed Proportions
nl: Vaste verhoudingen

en: Flat Files
nl: Platte bestanden

en: Flickr images for
nl: Flickr afbeeldingen voor

en: For popup
nl: Voor de popup

en: Forgotten your password?
nl: Wachtwoord vergeten?

en: Free Crop
nl: Vrije uitsnede

en: Frequency
nl: Aantal keer

en: Fri
nl: Vrij

en: Friday
nl: Vrijdag

en: Frontpage Template
nl: Voorpagina Template

en: Frontpage template
nl: Voorpagina template

en: Full date format
nl: Volledige datum formaat

en: General
nl: Algemeen

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Generate Feeds
nl: Genereer Feeds

en: Go
nl: Ga

en: Go!
nl: Verder

en: Grey
nl: Grijs

en: HashCash is the most powerful, completely invisible spam protection available. It requires javascript to be enabled on the client. If this is unacceptable for you, then don't enable it.
nl: HashCash is de krachtigste onzichtbare bescherming tegen spam die momenteel beschikbaar is. Het vereist wel dat je bezoekers Javascript aan hebben staan om te kunnen reageren. Als je dit niet acceptabel vindt, laat deze optie dan uit staan.

en: Head of Support
nl: Opperhoofd ondersteuning

en: Held
nl: In de wacht

en: Here you can change your information.
nl: Verander hier je persoonlijke gegevens.

en: Hi, and welcome to PivotX 2.0! Below this bit of text you can see a short overview of the latest <a href='index.php?page=entries'>entries</a> and <a href='index.php?page=pagesoverview'>pages</a>. And perhaps even <a href='index.php?page=comments'>new comments</a> that are in the moderation queue.
nl: Hoi, welkom bij PivotX 2.0! Hieronder zie je een beknopt overicht van de recentste <a href='index.php?page=entries'>berichten</a> en <a href='index.php?page=pagesoverview'>pagina's</a>. En misschien zijn er wel <a href='index.php?page=comments'>nieuwe reacties</a> die klaar staan om goedgekeurd te worden!

en: Hidden Category
nl: Verborgen Categorie

en: Hide email
nl: Verberg e-mail

en: Hold
nl: In de wacht

en: Hook Extensions
nl: Hook Uitbreidingen

en: Hostname
nl: Hostnaam

en: Hour
nl: Uur

en: IP-address
nl: IP-adres

en: If Offset is set to a number, that amount of entries will be skipped when generating the page. You can use this to make a "Previous entries" list, for example.
nl: Als voor offset een waarde wordt ingevuld, dan worden bij het genereren van de pagina zoveel Berichten overgeslagen. Hiermee kun je dus bijv. een lijstje met 'Eerdere Berichten' maken.

en: If an extension is breaking your PivotX, you can disable the extensions from the Extensions Setup screen, and then leave safe mode to try again.
nl: Als een Uitbreiding je PivotX stuk maakt, kun je in het Uitbreidingen scherm deze uitschakelen, en het dan nogmaals proberen.

en: If set to "Yes", this category will be hidden in archive listings. (applies only to live pages)
nl: Als je deze op 'Ja' zet, wordt deze categorie verborgen in de lijst met archieven. (alleen van toepassing op 'live pages')

en: If set to "yes", PivotX will fetch images with this tag from Flickr.com.
nl: Als je dit op 'ja' zet, toont PivotX foto's met deze tag, opgehaald van Flickr.com.

en: If set to "yes", PivotX will show the buttons to fetch feeds with this tag from various sources.
nl: Als je dit op 'ja' zet, toont PivotX de knoppen om feeds te tonen van verschillende bronnen.

en: If set to 'yes', the comment will be shown without the accompanying email-address.
nl: Als je deze op 'ja' zet, wordt de reactie getoond zonder het e-mailadres.

en: If set to 'yes', the visitor will be notified by email of any subsequent comments to this entry.
nl: Als je deze op 'ja' zet, dan wordt de gebruiker per e-mail op de hoogte gesteld van nieuwe reacties.

en: If set to 'yes', this comment will not be shown on the site, until it has been approved in the moderation queue
nl: Reactiemoderatie staat aan op deze site. Dit betekent dat je reactie niet zichtbaar zal zijn, tot deze is goedgekeurd door een beheerder.

en: If the problem persists, ask for help on the forum.
nl: Als het probleem aanhoudt, vraag dan hulp op het forum.

en: If this is set to "Yes", visitors are allowed to use <a href="http://www.textism.com/tools/textile/" target="_blank">Textile</a> in their comments.
nl: Als Textile is toegestaan, kunnen bezoekers gebruik maken van <a href="http://www.textism.com/tools/textile/" target="_blank">Textile</a> in hun reacties.

en: If this is set to "Yes", visitors are allowed to use emoticons, which are displayed as graphics.
nl: Als je deze op 'Ja' zet, kunnen bezoekers emoticons gebruiken, welke zullen worden getoond als kleine plaatjes.

en: If you do not have these, either ask your hosting provider or select the 'Flat Files' model.
nl: Als je dit niet hebt, vraag deze dan aan je hosting provider, of kies voor het 'Platte bestanden'-model.

en: If you do not know where this file came from, please report this incident on our Forum. Please keep a back-up copy of the file for our inspection.
nl: Als je niet weet waar dit bestand vandaan komt, meld het dan op ons forum. Bewaar ook een kopie, zodat we die eventueel nader kunnen bestuderen.

en: If you enable this, all pages will be cached. This will make PivotX much 'lighter', so you should always use this when you're having performance issues, or you have a site with a lot of visitors. Disable this while you're working on your Templates, or if you are experiencing problems.
nl: Als je dit inschakelt, worden alle pagina's bewaard in de cache. Hierdoor wordt PivotX veel 'lichter', dus het is een goed idee om dit te gebruiken als je merkt dat pagina's lang laden, of als je site druk bezocht wordt. Schakel het uit, terwijl je aan je Templates werkt, of als je problemen ondervindt.

en: If you have a MySQL user and database, specify them below.
nl: Als je een MySQL gebruiker en database hebt, geef deze dan hier op.

en: If you use Apache's Mod_rewrite option, PivotX will make urls like www.example.org/archive/2008/05/30/nice_weather, instead of www.mysite.com/?e=134. Not all servers support this, so please read the <a href="http://docs.pivotx.net/doku.php?id=using_apache_s_mod_rewrite">Using Apache's Mod_rewrite</a> section in the manual about this.
nl: Als je Apache's Mod_rewrite optie gebruikt, zal PivotX urls genereren als www.mysite.com/archive/2003/05/30/lekker-weertje, in plaats van www.mysite.com/pivot/?e=134. Dit wordt niet door alle servers ondersteund, raadpleeg daarom eerst de handleiding.

en: If you use a service like FeedBurner, you can give the link to your FeedBurner feed here. The link will be used in the Atom badge and in the autodiscovery link on this weblog. Leave this blank to use Pivot's Feed, or specify a full URL.
nl: Als je een dienst zoals FeedBurner gebruikt, kun je hier de link naar je FeedBurner feed opgeven. Deze link wordt dan gebruikt in de Atom knop en in de autodiscovery link op deze weblog. Laat deze optie leeg om Pivot's eigen Feed te gebruiken, of specifieer een complete URL.

en: If you use a service like FeedBurner, you can give the link to your FeedBurner feed here. The link will be used in the RSS badge and in the autodiscovery link on this weblog. Leave this blank to use Pivot's Feed, or specify a full URL.
nl: Als je een dienst zoals FeedBurner gebruikt, kun je hier de link naar je FeedBurner feed opgeven. Deze link wordt dan gebruikt in de RSS knop en in de autodiscovery link op deze weblog. Laat deze optie leeg om Pivot's eigen Feed te gebruiken, of specifieer een complete URL.

en: If you've forgotten your password, check the box, enter your username and PivotX will send you an e-mail with a link to reset your password.
nl: Als je je wachtwoord vergeten bent, vul dan je inlognaam en e-mailadres in. PivotX stuurt dan je wachtwoord aan het opgegeven adres.

en: If you've forgotten your password, enter your username and PivotX will send you an e-mail with a link to reset your password.
nl: Als je je wachtwoord vergeten bent, vul dan je inlognaam en e-mailadres in. PivotX stuurt dan je wachtwoord aan het opgegeven adres.

en: Image
nl: afbeelding

en: Image name
nl: Afbeeldings naam

en: Include template
nl: Invoeg-template

en: Incorrect password or username
nl: Onjuist wachtwoord of gebruikersnaam

en: Incorrect username/password
nl: Foutieve gebruikersnaam/wachtwoord

en: Increment Filename
nl: Incrementele bestandsnaam

en: Insert a Download
nl: Download invoegen

en: Insert a Tag
nl: Voeg een Tag in

en: Insert a popup image
nl: Popup Afbeelding invoegen

en: Insert a tag in your entry with an optional link. You can also select a tag from the (partial) Tag Cloud below.
nl: Voeg een Tag in met een optionele link. Je kunt ook een Tag kiezen uit de (gedeeltelijke) Tag Cloud hieronder.

en: Insert an Image
nl: Afbeelding invoegen

en: Insert an image
nl: Afbeelding invoegen

en: Insert download!
nl: Download invoegen

en: Insert image!
nl: Afbeelding invoegen!

en: Insert popup!
nl: Popup afbeelding invoegen

en: Insert tag!
nl: Tag invoegen!

en: Internal Name
nl: Interne naam

en: Introduction
nl: Introductie

en: Jan_January_abbreviation
nl: Jan

en: January
nl: Januari

en: Javascript file
nl: Javascript bestand

en: Jul_July_abbreviation
nl: Jul

en: July
nl: Juli

en: Jump to navigation
nl: Spring naar navigatie

en: Jun_June_abbreviation
nl: Jun

en: June
nl: Juni

en: Key
nl: Sleutel

en: Keyword
nl: Trefwoord

en: Keywords
nl: Trefwoorden

en: Language
nl: Taal

en: Last Comments
nl: Laatste Reacties

en: Last Login
nl: Laatst ingelogd

en: Last comments
nl: Laatste Reacties

en: Last edited on
nl: Laatst bewerkt op

en: Last seen on
nl: Laatst gezien op

en: Latest on
nl: Laatst op

en: Left
nl: Links

en: Link Look
nl: Link uiterlijk

en: Link Title
nl: Link titel

en: Log all MySQL queries in the debug log. Use this when you are investigation performance issues, but turn it off on production websites.
nl: Sla alle MySQL queries op in de Debug Log. Dit kun je gebruiken om te zien waardoor de site niet lekker loopt. Denk er aan om het weer uit te zetten op productie-sites.

en: Log in
nl: Inloggen

en: Log in as a registered visitor
nl: Log in als vaste bezoeker

en: Log into PivotX to set the PivotX URL
nl: Log in op PivotX om de URLs goed te zetten

en: Log out
nl: Uitloggen

en: Log out.
nl: Log uit.

en: Logged in
nl: Ingelogd

en: Logged in as
nl: Ingelogd als

en: Logged out
nl: Uitgelogd

en: Login
nl: Inloggen

en: Logout
nl: Uitloggen

en: Lost your password?
nl: Wachtwoord vergeten?

en: MP3 file \'%basename%\'
nl: MP3 bestand '%basename%'

en: M_Monday_initial
nl: M

en: MagpieRSS cache file
nl: MagpieRSS cache bestand

en: Mail server
nl: Mailserver

en: Mail to
nl: E-mail aan

en: Mail verification sent to %s. Please check your email in a minute to confirm your account.
nl: Bevestiging per e-mail verstuurd aan %s. Controleer je e-mail over een minuutje, en bevestig je account.

en: Maintenance
nl: Onderhoud

en: Manage Media
nl: Mediabeheer

en: Manage and Upload Media
nl: Bestandsbeheer en upload nieuwe bestanden

en: Manage installed Extensions
nl: Beheer de geïnstalleerde Uitbreidingen

en: Manage installed Widget extensions
nl: Beheer de geïnstalleerde Widgets

en: Manage installed Widgets
nl: Beheer de geïnstalleerde Widgets

en: Mar_March_abbreviation
nl: Mrt

en: March
nl: Maart

en: Markdown and Smartypants
nl: Markdown en Smartypants

en: Maximum Filesize
nl: Maximum bestandsgrootte

en: Maximum number of hyperlinks in allowed in comments. Useful to get rid of those pesky comment spammers. Set to 0 for unlimited links.
nl: Maximale aantal hyperlinks toegestaan in reacties. Handig tegen reactie-spam. Zet op 0 voor oneindig.

en: Maximum size
nl: Maximale grootte

en: May
nl: Mei

en: May_May_abbreviation
nl: Mei

en: Minify cache file
nl: Minify cache bestand

en: Minimum size
nl: Minimale grootte

en: Minute
nl: Minuut

en: Moblogging
nl: Mobloggen

en: Moderate Comment
nl: Modereer Reactie

en: Moderate Comments
nl: Modereer Reacties

en: Moderate comments
nl: Modereer reacties

en: Moderate this comment
nl: Modereer reacties

en: Mon
nl: Ma

en: Monday
nl: Maandag

en: Month
nl: Maand

en: More
nl: meer

en: My Info
nl: Mijn Info

en: My Settings
nl: Mijn Instellingen

en: NB! Backup the (entries) database using your ISP control panel or the command line.
nl: Let op! Maak een backup van de (berichten) database met het Control Panel van je webhosting, via de commandline of via FTP.

en: Name
nl: Naam

en: Navigation
nl: Navigatie

en: New Entry
nl: Nieuw Bericht

en: New Page
nl: Nieuwe Pagina

en: New Weblog
nl: Nieuw Weblog

en: New visitor confirmed - %s
nl: Nieuwe bezoeker bevestigd - %s

en: New visitor registration - %s
nl: Nieuwe bezoeker registratie - %s

en: Next page
nl: Volgende Pagina

en: Nickname
nl: Bijnaam

en: No
nl: Nee

en: No account found for visitor.
nl: Geen account gevonden voor de gebruiker.

en: No comments
nl: Geen reacties

en: No comments are waiting to be approved.
nl: Geen reacties in de wachtrij.

en: No items in Delicious Feed. Please check the settings in the PivotX backend.
nl: Geen items in de Delicious Feed. Controleer je instellingen in het PivotX beheergedeelte.

en: No matches found for "%name%". Try something else.
nl: Niets gevonden voor '%name%'. Probeer iets anders.

en: No related tags
nl: Geen gerelateerde Tags

en: No trackbacks
nl: Geen trackbacks

en: None (plain XHTML)
nl: Geen (platte XHTML)

en: Not found (404 error)
nl: Niet gevonden (404 error)

en: Note: generated url valid for only 15 minutes and javascript is required!
nl: Let op: de gegenereerde url is 15 minuten geldig, en vereist dat je Javascript aan hebt staan!

en: Note: please don't use these email addresses for support questions. Please use our forum for those:
nl: Let op: gebruik deze e-mailadressen niet om support vragen te stellen. Daarvoor kun je op het forum terecht:

en: Nothing on
nl: Niets gevonden voor

en: Notifications
nl: notificaties

en: Notify
nl: Kattebel

en: Notify me via email of new entries
nl: Houd mij via e-mail op de hoogte van nieuwe Berichten

en: Nov_November_abbreviation
nl: Nov

en: Now building Index. This may take a short while, so please do not interrupt.
nl: Index wordt nu opgebouwd. Dit kan even duren... Niet onderbreken a.u.b.

en: Now building Search Index. This may take a short while, so please do not interrupt.
nl: Zoekindex wordt nu opgebouwd. Dit kan even duren... Niet onderbreken a.u.b.

en: Number of Entries
nl: Aantal Berichten

en: Number of images
nl: Aantal foto's

en: Number of items
nl: Aantal items

en: Number of links
nl: Aantal links

en: Oct_October_abbreviation
nl: Okt

en: October
nl: Oktober

en: Official contributors
nl: Officiële medewerkers

en: One comment
nl: Eén reactie

en: One or more comments are waiting for approval by an editor.
nl: Een of meer reacties staan in de wachtrij om goedgekeurd te worden.

en: One or more files inside the <tt>'%s'</tt> folder are not readable or writable by PivotX.
nl: Eén of meerdere van de bestanden in de map <tt>'%s'</tt> zijn niet lees- of schrijfbaar door PivotX.

en: One trackback
nl: Eén trackback

en: Only ask for the spamquiz question, when the entry is older than the given amount of days.
nl: Stel de Spamquiz vraag alleen als het bericht ouder is dan zoveel dagen.

en: Only email that has a "From" that matches one of the following comma separated items will be posted. You can enter complete email addresses, or partial ones.
nl: Alleen e-mail met een "From" die overeenkomt met een van de volgende (kommagescheiden) items, wordt geplaatst. Je kunt complete e-mailadressen of delen daarvan invoeren.

en: Oops
nl: Oeps!

en: Oops! I'm afraid I couldn't read Tag feed.
nl: Oeps! Het lijkt er op dat ik de Tag Feed niet kon ophalen.

en: Oops! I'm afraid I couldn't read the Forum feed.
nl: Oeps! Het lijkt er op dat ik de laatste forumberichten niet kon ophalen.

en: Oops! I'm afraid I couldn't read the Google Calendar feed.
nl: Oeps! Het lijkt er op dat ik de Google Kalender feed niet kon ophalen.

en: Oops! I'm afraid I couldn't read the News feed.
nl: Oeps! Het lijkt er op dat ik het laatste nieuws niet kon ophalen.

en: Oops! I'm afraid I couldn't read the feed.
nl: Oeps! Het lijkt er op dat ik de feed niet kon ophalen.

en: Oops.
nl: Oeps!

en: Options
nl: Opties

en: Order
nl: Volgorde

en: Orphaned Pages
nl: Weespagina's

en: Other entries about
nl: Andere Berichten over

en: Overview of Administrative functions
nl: Overzicht van de Administratie

en: Overview of Entries
nl: Overzicht van de Berichten

en: Overview of Pages
nl: Pagina overzicht

en: Overview of the various tools to keep your weblogs spam-free
nl: Overzicht van de verschillende opties om je weblog spam-vrij te houden

en: Overwrite
nl: Overschrijven

en: Page
nl: Pagina

en: Page Template
nl: Pagina template

en: Page matches for "%name%":
nl: Pagina resultaten voor '%name%':

en: Page not found (404 error)
nl: Pagina niet gevonden (404 error)

en: Page template
nl: Pagina template

en: Pages
nl: Pagina's

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Password (confirm)
nl: Wachtwoord (nogmaals)

en: Password must be at least 4 letters long, and it can't be the same as the username.
nl: Het wachtwoord moet minstens vier tekens lang zijn, en mag niet hetzelfde zijn als de gebruikersnaam.

en: Password must be at least 4 letters long.
nl: Het wachtwoord moet minstens 4 tekens lang zijn.

en: Password reset
nl: Wachtwoord resetten

en: Password reset request failed.
nl: Nieuw wachtwoord aanvragen mislukt.

en: Passwords do not match
nl: Wachtwoorden komen niet overeen

en: Perform routine maintenance on PivotX's files
nl: Voer standaard onderhoud uit op PivotX's files

en: PivotX 'not found' template
nl: PivotX 'niet gevonden' template

en: PivotX Image Cropper
nl: PivotX plaatjes snijder

en: PivotX News
nl: PivotX Nieuws

en: PivotX Tag file
nl: PivotX Tag bestand

en: PivotX Tag relations
nl: PivotX Tag relaties

en: PivotX cache file
nl: PivotX cache bestand

en: PivotX couldn't set the session properly. Try logging out, and logging on again. You could also try clearing your browser's cache, and make sure no software on your computer is interfering with the cookies.
nl: PivotX kon de sessie niet initialiseren. Probeer uit- en weer in te loggen. Probeer ook om de browsercache te legen, en controleer of er geen software op je computer staat die de cookies kan verstoren.

en: PivotX detected that your webserver supports MySQL databases.
nl: PivotX herkent dat je webserver MySQL databases ondersteunt.

en: PivotX encountered an error
nl: PivotX heeft last van een error

en: PivotX error
nl: PivotX fout

en: PivotX error page
nl: PivotX fout-pagina

en: PivotX is not allowed to read this folder.
nl: PivotX mag deze map niet lezen.

en: PivotX is running in 'safe mode' now. This means all extensions are disabled until you remove the file <tt>pivotxsafemode.txt</tt> from the <tt>pivotx/</tt> folder.
nl: PivotX draait nu in 'safe mode'. Dit betekent dat alle Uitbreidingen zijn uitgeschakeld totdat je de <tt>pivotxsafemode.txt</tt> uit de <tt>pivotx/</tt> map verwijdert.

en: PivotX thumbnail creator
nl: PivotX thumbnail generator

en: PivotX weblog theme
nl: Pivotx weblog theme

en: PivotX will determine the url of your weblog if you leave this field blank. If you use your weblog as part of a frameset, or as a serverside include, you can use this to override it.
nl: PivotX bepaalt zelf de URL als je dit veld niet invult. Als je weblog bijvoorbeeld onderdeel uitmaakt van een frameset, kun je dat hier aangeven.

en: Please enable Javascript (and reload this page) to add any comments.
nl: Om een reactie achter te kunnen laten, moet je Javascript inschakelen (en de pagina verversen).

en: Please enable javascript to generate a trackback url
nl: Zet Javascript aan om een Trackback URL te genereren

en: Please fill out the following information. <strong>Be sure to give a valid email address</strong>, because we will send a verification email to that address.
nl: Vul de gevraagde informatie in. <strong>Let er op dat je een werkend e-mailadres invult</strong>, want naar dat adres wordt een bevestiging gestuurd.

en: Please give a proper domain name!
nl: Geef een goede domeinnaam!

en: Please give a proper password!
nl: Geef een goed wachtwoord!

en: Please log in using your FTP or Shell client, and change the filerights (chmod) so that PivotX has both read and write access to these files.
nl: Log in met je FTP of Shell programma, en verander de schrijfrechten (chmod), zodat PivotX zowel lees- als schrijfrechten heeft op deze bestanden.

en: Please provide the following information, to set up the first user.
nl: Geef de volgende informatie op om de eerste gebruiker aan te maken.

en: Please select a category
nl: Kies een categorie

en: Please select a language!
nl: Kies een taal!

en: Please select a user
nl: Kies een gebruiker!

en: Please select an option
nl: Kies een optie

en: Please visit the frontpage by clicking the main title/logo.
nl: Bezoek de voorpagina door op de titel of het logo te klikken.

en: Post Comment
nl: Plaats Reactie

en: Post Entry
nl: Bericht plaatsen

en: Post Page
nl: Pagina opslaan

en: Post and Continue Editing
nl: Plaatsen en doorgaan

en: Preview
nl: Tonen

en: Preview Comment
nl: Preview Reactie

en: Previous contributors
nl: Voormalige medewerkers

en: Previous page
nl: Vorige Pagina

en: Processed %d pages...
nl: %d pagina's verwerkt...

en: Publish
nl: Publiceer

en: Publish on
nl: Publiceer op

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Question
nl: Vraag

en: RSS and Atom Configuration
nl: RSS en Atom Configuratie

en: Read on
nl: Doorlezen

en: Rebuild Search Index
nl: Rebuild de Zoekindex

en: Rebuild the Index
nl: Rebuild de Index

en: Rebuild the Search Index
nl: Rebuild de Zoekindex

en: Rebuild the Searchindex, to allow searching in entries
nl: Rebuild de Zoekindex, zodat er in Berichten gezocht kan worden

en: Rebuild the Searchindex, to allow searching in entries and pages
nl: Rebuild de Zoekindex, zodat er in Berichten en Pagina's gezocht kan worden

en: Rebuild the index of your Database
nl: Rebuild de index van je Database

en: Red
nl: Rood

en: Register
nl: Registreer

en: Register a new username.
nl: Registreer een nieuwe naam.

en: Registered Visitors
nl: Geregistreerde bezoekers

en: Registered user
nl: Geregistreerde gebruiker

en: Registration confirmation
nl: Bevestiging van Registratie

en: Related tags
nl: Gerelateerde Tags

en: Remember personal info?
nl: Persoonlijke info onthouden?

en: Reset Spam Log
nl: Wis de Spam logfile.

en: Reset my password
nl: Reset wachtwoord

en: Reset password
nl: Reset wachtwoord

en: Right
nl: Rechts

en: S_Saturday_initial
nl: Z

en: S_Sunday_initial
nl: Z

en: Sat
nl: Zat

en: Saturday
nl: Zaterdag

en: Save
nl: Opslaan

en: Save Comment
nl: Reactie opslaan

en: Save and continue editing
nl: Plaatsen en doorgaan

en: Search
nl: Zoek!

en: Search Results
nl: Zoekresultaten

en: Search for spam, and delete all of it from your entries and trackbacks.
nl: Zoek naar spam, en verwijder deze uit je entries en trackbacks.

en: Search for words used in entries on this website
nl: Zoek naar woorden die gebruikt zijn in Berichten

en: Search!
nl: Zoek!

en: Searchpage template
nl: Zoekpagina template

en: Select
nl: Selecteer

en: Select a category
nl: Kies categorie

en: Select a user
nl: Selecteer gebruiker

en: Select an image
nl: Selecteer Afbeelding

en: Select the Users that you would like to give permission to post in this category
nl: Selecteer de gebruikers die toestemming hebben om in deze categorie Berichten te plaatsen

en: Select the color scheme to use for the widget.
nl: Kies het kleurschema voor de widget.

en: Select the file(s) to upload to this folder:
nl: Selecteer het bestand om te uploaden:

en: Select the theme you'd like to base your weblog on. All options can be changed later on.
nl: Kies het thema waarop je de weblog wilt baseren. Alle opties kun je later nog aanpassen.

en: Select which type of Database to use. Flat Files will work on almost every platform. If your server is capable of using databases, the performance of PivotX will be best if you use MySQL or SQLite.
nl: Kies wat voor soort Database je wilt gebruiken. Platte bestanden werken op bijna elk systeem. MySQL of SQLite geven betere prestaties, als je server dit ondersteunt.

en: Self-registration
nl: Zelfregistratie

en: Send Mail?
nl: Mail versturen?

en: Send Pings
nl: Stuur Pings

en: Send password
nl: Stuur wachtwoord

en: Sep_September_abbreviation
nl: Sep

en: Separate Tags with spaces. E.g., movies jedi starwars (not 'star wars')
nl: Tags scheiden met een spatie. Bijvoorbeeld: films jedi starwars (niet 'star wars')

en: Set Status to "hold"
nl: Status veranderen naar 'in de wacht'

en: Set Status to "publish"
nl: Status veranderen naar 'publiceren'

en: Setting this to yes enables you to post to your blog from a desktop blog application (using the MetaWeblog API).
nl: Door deze instelling op 'ja' te zetten, kun je gebruik maken van diverse toepassing om direct in Pivot te kunnen posten (gebruik makend van de MetaWeblog API).

en: Setup a new user
nl: Maak een nieuwe gebruiker aan

en: Setup user
nl: Maak gebruiker aan

en: Show Flickr Images
nl: Toon Flickr Foto's

en: Show discreetly
nl: Toon discreet

en: Show feeds
nl: Toon feeds

en: Show more items
nl: Toon meer items

en: Show more tags
nl: Toon meer Tags

en: Show my email address with comments
nl: Toon mijn e-mailadres bij een reactie

en: Show random debug information, every here and there..
nl: Geef willekeurige Debug informatie weer (hier en daar)

en: Site Homepage
nl: Website Homepage

en: Site Name
nl: Naam website

en: Snippet Extensions
nl: Snippet Uitbreidingen

en: Some fields were not correct. Please try again.
nl: Niet alle velden waren juist ingevuld. Probeer het nogmaals.

en: Some instances of servers on which the ghastly safe_mode is enabled, might require playing with this option. On most servers this option will not have any effect
nl: Op sommige servers waar de gruwelijke safe_mode aanstaat moet je met deze optie spelen om je log het best te laten werken. Op de meeste servers heeft deze optie geen effect.

en: Some servers require that created files are chmodded in a specific way. Common values are "0644" and "0755". Do not change this, unless you know what you're doing.
nl: Bij sommige servers moeten de bestanden die gemaakt worden in een bepaalde chmod gezet worden. Gebruikelijke waardes zijn '0644' en '0755'. Verander hier niets aan, tenzij je weet wat je doet.

en: Someone (you?) has requested a new password for the user '%user%' on the PivotX site '%site%'.
    
    To get your new password, click the following link:
    
    %link%
    
    If you haven't asked for a new password, you can safely ignore this message. Your old password will still work as usual.
nl: Iemand (jij?) heeft een nieuw wachtwoord aangevraagd voor "%user%" op de PivotX site "%site%".Om het nieuwe wachtwoord op te vragen, klik op deze link:%link%Als je dit wachtwoord niet zelf hebt aangevraagd, dan kun je dit bericht gewoon negeren.

en: Spam Log
nl: Spam logfiles

en: Spam Protection
nl: Spam bescherming

en: Spam Washer
nl: Spam-wasser

en: Spam configuration
nl: Spam configuratie

en: Spam configuration saved.
nl: Spam configuratie opgeslagen.

en: Spam log reset.
nl: De Spam logfile is gewist.

en: Specify the email address(es) to whom mail will be sent. Separate multiple addresses with a comma.
nl: Geef het emailadres waar de notificatie naar toe moet. Scheid meerdere adressen met een komma.

en: Start from scratch
nl: Begin helemaal opnieuw

en: Stay logged in?
nl: Blijf ingelogd?

en: Stuff
nl: Dinges

en: Subtitle
nl: Ondertitel

en: Suggested Tags
nl: Aanbevolen Tags

en: Suggestions
nl: Suggesties

en: Sun
nl: Zon

en: Sunday
nl: Zondag

en: T_Thursday_initial
nl: D

en: T_Tuesday_initial
nl: D

en: Table Prefix
nl: Tabelvoorvoegsel

en: Tag Cloud
nl: Tagwolk

en: Tag cloud for
nl: Tagwolk voor

en: Tag overview for:
nl: Tag overzicht voor:

en: Tagged external link
nl: Getagde externe link:

en: Tags used in this posting
nl: Tags gebruikt in dit Bericht

en: Target thumbnail will be
nl: Uiteindelijke thumbnail is

en: Text editor
nl: Tekstbewerking

en: Text to links
nl: Tekst naar links converteren

en: That code seems to be incorrect. I'm sorry, but I can't verify.
nl: Die code klopt niet. Ik kan de aanmelding helaas niet verifie&euml;ren.

en: That's not a proper Nickname!
nl: Dat is geen goede bijnaam!

en: That's not a proper email address!
nl: Dat is geen geldig e-mailadres!

en: That's not a proper filename!
nl: Dat is geen goede bestandsnaam!

en: That's not a proper login name!
nl: Dat is geen goede inlognaam!

en: That's not a proper sitename!
nl: Dat is geen goede sitenaam!

en: That's not a proper username!
nl: Dat is geen goede inlognaam!

en: That's not a valid email address
nl: Dat is geen geldig e-mailadres

en: The "Diff Date" is most commonly used in conjunction with the "Entry Date". The Entry Date is displayed on every entry on your log, while the Diff Date is only displayed if the date differs from the previous entry.
nl: De 'Diff Date' wordt meestal gebruikt samen met de 'Entry Date'. De Entry Date wordt bij elk bericht getoond, terwijl de Diff Date alleen wordt getoond als de datum afwijkt van het vorige bericht.

en: The %s "%s" given by the "%s" parameter in the URL, doesn't exist
nl: De %s "%s", meegegeven door de "%s" parameter in de URL bestaat niet.

en: The Chapter has been deleted.
nl: Het Hoofdstuk is verwijderd.

en: The Comment was saved!
nl: De reactie is opgeslagen.

en: The Hashcash code was not valid, so this comment could not be posted. If you believe this is an error, please make sure you have a modern browser, and that Javascript is enabled. If it still doesn't work, contact the maintainer of this website.
nl: De Hashcash code klopte niet, dus deze reactie kan niet worden geplaatst. Als je denkt dat dit een fout is, controleer dan of je een moderne browser gebruikt, waarin Javascript is ingeschakeld. Als het nog steeds niet werkt, neem dan contact op met de beheerder van de website.

en: The IMAP extension, which isn't enabled on all web servers, supports both POP3 and IMAP and is required if you need secure POP3 (as Hotmail and Gmail uses).
nl: De IMAP extensie, die niet op iedere webserver is geïnstalleerd, ondersteunt zowel POP3 als IMAP en is vereist als je 'Secure POP3' wilt gebruiken. Hotmail en Gmail gebruiken dit, bijvoorbeeld.

en: The Language determines in what language the dates and numbers will be output.
nl: De Taal bepaalt in welke taal de datum en cijfers getoond worden.

en: The Number of entries in this subweblog that will be shown on the frontpage.
nl: Het aantal Berichten dat wordt weergegeven op de voorpagina.

en: The Page has been deleted.
nl: De Pagina is verwijderd.

en: The Payoff can be used as a subtitle or a short description of your weblog
nl: De Payoff kan worden gebruikt voor een subtitel of slogan

en: The PivotX Team
nl: Het PivotX Team

en: The PivotX installer script "pivotx-setup.php" is still present in the parent folder. You should be aware that this is a potential security risk. We advise you to remove it, or to set an empty password inside it, so that it can't be executed by people with bad intentions.
nl: Het PivotX installatie script 'pivot-setup.php' is nog aanwezig in de hoofdmap. Dit brengt een mogelijk veiligheidsrisico met zich mee. We adviseren je dit script te verwijderen of te hernoemen, zodat het niet gebruikt kan worden door mensen met slechte bedoelingen..

en: The Spamquiz answer was not correct, so this comment could not be posted. If you believe this is an error, please try again. If it still doesn't work, contact the maintainer of this website.
nl: Het antwoord op de Spamquiz vraag was niet juist. Probeer het nog een keer! Als het nog steeds niet werkt, neem dan contact op met de beheerder van de website.

en: The Template that defines how a page will look like if you haven't specified a template for it.
nl: Het template dat bepaalt hoe een pagina er uit ziet, waarvoor niet expliciet een ander template gekozen is.

en: The Template that defines how a search, tag or other special page will look like.
nl: Het template dat bepaalt hoe een zoek-, tag- of andere speciale pagina er uit ziet.

en: The Template which determines the layout of single entries.
nl: De Template die de layout van je afzonderlijke Berichten bepaalt.

en: The Template which determines the layout of the index page of this weblog.
nl: De Template die de layout van de voorpagina bepaalt.

en: The Template which determines the layout of your archives. This can be the same as "Frontpage Template".
nl: De Template die de layout van je archieven bepaalt. Dit kan dezelfde zijn als je 'Voorpagina Template'.

en: The Uploader does not work well from 'localhost'. Please use the server's (internal) IP-address instead.
nl: De Uploader werkt niet lekker vanaf 'localhost. Beter gebruik je het (interne) IP-adres van de server.

en: The amount of images to fetch from Flickr.
nl: De hoeveelheid foto's van Flickr die getoond worden.

en: The amount of items to fetch from each source
nl: Het aantal items dat voor iedere bron getoond wordt.

en: The category that normal messages will be posted to.
nl: De categorie waar normale berichten aan toegekend worden.

en: The category was deleted.
nl: De Categorie is verwijderd.

en: The changes have been stored
nl: De wijzigingen zijn doorgevoerd

en: The comment was deleted.
nl: De Reactie is verwijderd.

en: The current version of PHP on the server is %s, which is an older version than PivotX requires (%s). PivotX will most likely not work correctly, until the server is updated to a newer version.
nl: De huidige versie van PHP is %s, wat ouder is dan de minimale versie die vereist is voor PivotX (namelijk %s). PivotX zal waarschijnlijk niet optimaal werken totdat de server is ge-upgrade naar een nieuwere versie.

en: The date used when displaying the entry.
nl: De datum die getoond wordt bij een Bericht.

en: The default category is:
nl: De standaard Categorie is:

en: The entries could not be deleted.
nl: De berichten konden niet worden verwijders

en: The entries could not be published.
nl: De berichten konden niet worden gepubliceerd.

en: The entries could not be put on hold.
nl: De berichten konden niet in de wacht worden gezet.

en: The entries were deleted.
nl: De berichten zijn verwijderd.

en: The entries were published.
nl: De berichten zijn gepubliceerd.

en: The entries were put on hold.
nl: De berichten staan nu in de wacht.

en: The entry has been deleted
nl: Het bericht is verwijderd

en: The entry isn't published or doesn't exist.
nl: Dit bericht bestaat niet of is niet gepubliceerd.

en: The file '<tt>pivotx/%file%</tt>' is not writeable. Please check your settings.
nl: De map '<tt>pivotx/%file%/</tt>' is niet schrijfbaar. Controleer de schrijfrechten.

en: The folder '<tt>pivotx/db/</tt>' is not writeable. Please check your settings.
nl: De map '<tt>pivotx/db/</tt>' is niet schrijfbaar. Controleer de schrijfrechten.

en: The internal name can consist of only lowercase letters, numbers and underscore (a-z,0-9,_). While the Weblog Name can be changed later on, the Internal Name will always stay the same.
nl: De interne maan mag alleen bestaan uit onderkast (kleine) letters, cijfers en de underscore (a-z,0-9,_). De naam van de weblog zelf kun je later aanpassen, maar de interne naam blijft ongewijzigd.

en: The latest Forum posts
nl: De laatste forumberichten

en: The latest PivotX news is not available as long as safemode is enabled.
nl: Het laatste PivotX nieuws is niet beschikbaar, zolang safemode is ingeschakeld.

en: The latest comments
nl: De laatste reacties

en: The latest entries
nl: De laatste berichten

en: The latest pages
nl: De laatste pagina's

en: The link to send with the Feed, to point to the main page. If you leave this blank, PivotX will send the weblog's index as link.
nl: De link om met de Feed mee te sturen. Als je deze leeg laat, stuurt PivotX de link naar de index mee.

en: The maximum number of hyperlinks was exceeded. Stop spamming.
nl: Teveel hyperlinks in je reactie. Hou eens op met spammen, joh!

en: The maximum size of files upload to your server.
nl: De maximale bestandsgrootte van geuploade bestanden.

en: The name of the MySQL database in which you wish to store the information
nl: De naam van de MySQL database waarin je de gegevens wilt opslaan

en: The name of this chapter
nl: De naam van dit Hoofdstuk

en: The name that the category is represented by in the weblog
nl: De naam die de categorie aanduidt in de weblog

en: The name you use to log in at <a href='http://last.fm'>Last.fm</a>.
nl: De naam waarmee je inlogt op <a href='http://last.fm'>Last.fm</a>.

en: The new password is <q>%pass%</q>.
nl: Het nieuwe wachtwoord is <q>%pass%</q>.

en: The old Pivot installer script "pivot-setup.php" is still present in the parent folder. Please remove it immediately since it's not used for PivotX and it is a potential security risk.
nl: Het PivotX installatie script 'pivot-setup.php' is nog aanwezig in de hoofdmap. Dit brengt een mogelijk veiligheidsrisico met zich mee. We adviseren je dit script te verwijderen of te hernoemen, zodat het niet gebruikt kan worden door mensen met slechte bedoelingen..

en: The page isn't published or doesn't exist.
nl: Deze pagina bestaat niet of hij is niet gepubliceerd.

en: The passwords do not match!
nl: Wachtwoorden komen niet overeen

en: The path to the folder where uploaded files are stored. If you change this, be sure to change it in the file <tt>pivotx/includes/timthumb.php</tt> as well.
nl: Het pad naar de folder waar de upgeloade bestanden worden bewaard. Als je dit verandert, zorg er dan voor dat je het ook aanpast in <tt>pivotx/includes/timthumb.php</tt>.

en: The prefix to use for the database tables. By changing this, you can run multiple installations of pivot from one MySQL database. If you don't intend to do so (yet), just leave this set to "pivotx_".
nl: Het voorvoegsel om te gebruiken bij de tabelnamen. Als je dit aanpast kun je meerdere installaties van Pivot draaien op één enkele MySQL database. Als je dat niet direct van plan bent, laat deze dan lekker staan op "pivot_".

en: The quality of the thumbnail PivotX creates. 0 is the lowest quality, but also the smallest file. 100 is the highest, but creates a large file. 75 is a good default.
nl: De kwaliteit van de Thumbnails die PivotX aanmaakt. 0 is de laagste kwaliteit, maar heeft ook de kleinste bestandsgroote. 100 is het hoogst, maar maakt ook grotere bestanden. 75 is een goed uitgangspunt.

en: The settings for category '%s' have been updated.
nl: De instellingen voor categorie '%s' zijn aangepast.

en: The settings for chapter '%s' have been updated.
nl: De instellingen voor hoofdstuk '%s' zijn aangepast.

en: The size (in pixels) used to display the tag cloud. Tags that are used more often are shown in a larger font.
nl: De grootte (in pixels) van de woorden in de Tag Cloud. Tags die vaker voorkomen worden groter getoond.

en: The sorting order determines the order in which the Chapters are listed.
nl: De sorteervolgorde bepaalt hoe de Hoofdstukken in de lijst staan.

en: The text that is used to indicate that there is more text in this entry than is shown on the front page. If you leave this blank, PivotX will use the default as defined by the language settings
nl: De tekst die gebruikt wordt om aan te geven dat er meer tekst is dan dat er weergegeven wordt. Als je dit leeg laat, gebruikt PivotX de standaard tekst, zoals bepaald in de taal-instellingen.

en: The user '<tt>%s</tt>' does not exist.
nl: De gebruiker '<tt>%s</tt>' bestaat niet.

en: The user has been added! You can login with your new account now.
nl: De gebruiker is toegevoegd! Je kunt nu inloggen op de nieuwe account.

en: The user that the posted entries will belong to.
nl: De gebruiker aan wie de geposte berichten toegekend worden.

en: The user was deleted
nl: De gebruiker is verwijderd.

en: The visitor account has been deleted.
nl: De Bezoekersaccount is verwijderd.

en: The weblog has been deleted.
nl: Het weblog is verwijderd.

en: The weblog was exported as a Theme file.
nl: De weblog is geexporteerd als Thema bestand.

en: Theme
nl: Thema

en: There are %1 comment(s) waiting to be approved.
nl: Er staan %1 reactie(s) in de wachtrij.

en: There are no comments waiting for moderation
nl: Er staan geen reacties in de wachtrij.

en: There are no latest comments
nl: Er zijn geen laatste reacties.

en: There's an executable file in one of the 'open' folders. You should remove this file immediately: <tt>%s</tt>.
nl: Er staat een uitvoerbaar bestand in één van de 'open' mappen. Deze kun je het beste direct verwijderen: <tt>%s</tt>.

en: These filetypes are acceptable for upload. Separate the different types with a comma. Be sure to use the proper mimetype. "image/png" is correct, while "png" is not.
nl: De volgende bestandstypen mogen worden geupload. Scheid de verschillende typen met een komma. Gebruik de juiste mimetype. "image/png" is juist, maar "png" niet.

en: These icons link to social bookmarking sites where readers can share and discover new web pages.
nl: Deze iconen linken naar Social Bookmark sites, waar bezoekers sites kunnen opslaan en delen met anderen.

en: This category needs a name
nl: Je dient wel een naam in te vullen

en: This determines the format for the full date and time. Most often used at the top of a single entry page
nl: Bepaalt de syntax van een volledige datum.

en: This determines the page that is shown to visitors of the site, if they go to the front page.
nl: Dit bepaalt welke pagina getoond wordt aan de bezoeker van de site, als ze naar de homepage gaan.

en: This determines whether or not pivot will automatically generate an RSS and an Atom feed for this weblog.
nl: Bepaalt of Pivot automatisch een RSS- en Atom-feed voor je pagina genereert.

en: This email was sent to
nl: De e-mail is gestuurd aan

en: This file extension is not supported, please try JPG, GIF or PNG
nl: Deze extensie is niet ondersteund. Probeer een  JPG, GIF or PNG.

en: This is a comment on entry "%s"
nl: Dit is een reactie op bericht '%s'

en: This is the local Tag Cosmos for this weblog. The larger the tag, the more entries on this blog are related to it. The tags are ordered alphabetically. Click on any tag to find out more.<br/><br/>
nl: Dit is de lokale Tag Cosmos voor dit weblog. Hoe groter de tag, hoe meer entries op het weblog er zijn met deze tag. De tags zijn geordend op alfabet. Klik op een tag om verder te lezen.<br/><br/>

en: This means that new entries will have this category, unless you edit the selected categories.
nl: Dit houdt in dat nieuwe berichten deze categorie krijgen, tenzij je een andere categorie selecteert.

en: This month
nl: Deze maand

en: This page shows the global Tag Cloud for this website. Tags that are used more often are shown in a larger font, so this Cloud gives you a quick overview of what's happening on the site. Click on one of the Tags to go to an overview page that shows all entries and pages that are related to the Tag, as well as other relevant information.
nl: Deze pagina toont de globale Tagwolk voor deze website. Tags die vaak gebruikt zijn, worden groter getoond dan minder vaak gebruikte, dus met de wolk kun je een snel beeld krijgen van wat er gebeurt op de site. Klik op één van de Tags om alle Berichten en andere relevante informatie over die Tag te bekijken.

en: This user is allowed to post entries in the selected categories
nl: De gebruiker mag Berichten plaatsen in deze categorieen

en: This webserver has register_globals enabled. This is a serious potential security issue. Please ask your hosting provider to turn it off. See the PHP documentation for more info: <a href='http://php.net/register_globals'>Register Globals</a>.
nl: Deze webserver heeft register_globals aan staan. Dit is een ernstig potentieel beveligings-risico. Vraag je hosting provider om dit uit te zetten. Zie de PHP documentatie voor meer info: <a href='http://php.net/register_globals'>Register Globals</a>.

en: This webserver has safe_mode enabled. This doesn't actually make things any 'safer', just more annoying. Please ask your hosting provider to turn it off. See the documentation for more info: <a href='http://docs.pivotx.net/doku.php?id=dealing_with_safe_mode'>Dealing with safe_mode</a>.
nl: Deze webserver draait onder 'safe_mode'. Dit maakt dingen niet echt 'safer', maar vooral irritanter. Vraag alsjeblieft aan je hosting provider om dit uit te zetten. Zie de documentatie voor meer info: <a href='http://docs.pivotx.net/doku.php?id=dealing_with_safe_mode'>Omgaan met safe_mode</a>.

en: This week
nl: Deze week

en: This will let you download a zip file containing your configuration files
nl: Hiermee kun je een zipfile downloaden die je configuratie files bevat

en: This will let you download a zip file containing your database (with all your entries)
nl: Hiermee kun je een zip file met de hele database downloaden (met al je Berichten)

en: Thu
nl: Do

en: Thumbnail height
nl: Thumbnail hoogte

en: Thumbnail quality
nl: Thumbnail kwaliteit

en: Thumbnail width
nl: Thumbnail breedte

en: Thursday
nl: Donderdag

en: Time Offset
nl: Tijd Offset

en: Time Offset Unit
nl: Tijd Offset Eenheid

en: Timed
nl: In de wacht

en: Timed Publish
nl: Publiceer op ..

en: Title
nl: Titel

en: To insert an image, you should upload an image, or select a previously uploaded image.
nl: Om een afbeelding in te voegen dien je een reeds geuploade afbeelding te kiezen of een nieuwe afbeelding te uploaden

en: To make a file download, you should upload a file, or select a previously uploaded file. Then select whether you want an icon or text link that triggers the download.
nl: Om een bestandsdownload te maken, moet je eerst een bestand uploaden, of een bestaand bestand kiezen. Hierna kun je kiezen of je een icoon of tekstuele link wilt gebruiken om de download te starten.

en: To make a popup to an image, you should upload an image, or select a previously uploaded image. Then select a text or a thumbnail that triggers the popup.
nl: Om een popup-afbeelding in te voegen dien je een reeds geuploade afbeelding te kiezen of een nieuwe afbeelding te uploaden. Kies daarna een afbeelding of tekst die als link dient.

en: To prevent long strings of characters from breaking your layout, text will be wrapped after the specified number of characters.
nl: Om te voorkomen dat woorden met (te) veel tekens je layout verstoren worden ze na dit aantal tekens op de volgende regel gezet.

en: To verify your account, click the following link:
    %s
nl: Om je registratie te bevestigen, moet je op nevenstaande link klikken: %s

en: Today
nl: Vandaag

en: Total visits
nl: Totaal bezoeken

en: Trackback Ping
nl: Trackback ping

en: Tue
nl: Di

en: Tuesday
nl: Dinsdag

en: URL to Weblog
nl: URL naar Weblog

en: URL to the PivotX folder is unknown
nl: de URL naar de PivotX folder is onbekend

en: Uncheck All
nl: Selecteer geen

en: Unique visitors
nl: Unieke bezoekers

en: Update the Global Phrases List
nl: Globale woordenlijst bijwerken

en: Update the global phrases list from pivotx.net
nl: Update woordenlijst vanaf pivotx.net

en: Upload Files
nl: Upload bestanden

en: Upload a file
nl: Bestand uploaden

en: Upload an image
nl: Afbeelding uploaden

en: Upload images
nl: Afbeeldingen uploaden

en: Upload more
nl: Meer uploaden

en: Upload more files
nl: Meer bestanden uploaden

en: Use HashCash
nl: Gebruik HashCash

en: Use Icon
nl: Gebruik Icoon

en: Use Minify in Backend
nl: Gebruik Minify aan de Achterkant

en: Use Minify in Frontend
nl: Gebruik Minify aan de Voorkant

en: Use Minify to group and compress Javascript and CSS files to reduce the amount of requests for all pages in the PivotX interface. Disable this if you are experiencing problems.
nl: Gebruik Minify om Javascript en CSS bestanden te groeperen en comprimeren. Hierdoor neemt het aantal requests voor alle pagina's in de PivotX interface af, waardoor de pagina's sneller laden. Schakel dit uit, als je problemen ondervind.

en: Use Minify to group and compress Javascript and CSS files to reduce the amount of requests for all pages in the website. Disable this while you're working on your Templates, or if you are experiencing problems.
nl: Gebruik Minify om Javascript en CSS bestanden te groeperen en comprimeren. Hierdoor neemt het aantal requests voor alle pagina's van de website af, waardoor de pagina's sneller laden. Schakel dit uit, als je aan de site of de templates aan het werk bent.

en: Use Mod_rewrite
nl: Mod_rewrite gebruiken

en: Use SpamQuiz
nl: Gebruik SpamQuiz

en: Use Text
nl: Gebruik tekst

en: Use Thumbnail
nl: Gebruik Thumbnail

en: Use output caching
nl: Cache de uitvoer

en: Use the IMAP extension
nl: Gebruik het IMAP extensie

en: Used libraries / tools
nl: Gebruikte libraries / tools

en: Used tags
nl: Gebruikte Tags

en: User already exists... Please pick another name.
nl: Die gebruiker bestaat al.. Kies een andere naam.

en: User disabled
nl: Gebruiker is inactief

en: User last seen on
nl: Gebruiker laatst gespot op

en: User stored!
nl: Gebruiker opgeslagen!

en: Userlevel
nl: Level van Gebruiker

en: Userlevel will determine what kind of actions this user can perfom in pivot.
nl: Het level van de gebruiker geeft aan welke bewerkingen deze mag uitvoeren op Pivot

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Username already in use
nl: Gebruikersnaam al bezet

en: Usernames can only contain lowercase alphanumeric characters (a-z, 0-9) and underscores (_).
nl: Gebruikersnamen kunnen slechts alphanumerieke tekens (a-z, A-Z, 0-9) en underscores (_) bevatten.

en: Users
nl: Gebruikers

en: Value
nl: Waarde

en: Verified
nl: Bevestigd

en: Verify your account
nl: Bevestig je registratie

en: Via Link
nl: Via link

en: Via Title
nl: Via titel

en: View and Edit the Blocked Phrases to combat spam.
nl: Bekijk de te blokkeren woorden om referrer spam tegen te gaan.

en: View and Edit the blocked IP addresses.
nl: Geblokkeerde IP addressen bewerken en bekijken.

en: View and Reset the Spam Log.
nl: Bekijk of reset de Spam logfile.

en: View and edit Registered Visitors
nl: Bekijk en bewerk de geregistreerde bezoekers

en: View debug logs
nl: Bekijk Debug uitvoer

en: View files (both text and database files)
nl: Bekijk bestanden (zowel tekst- als database bestanden)

en: View files in the site's root
nl: Bekijk bestanden in de bovenste map

en: View the complete entry
nl: Bekijk het hele Bericht

en: View this comment
nl: Bekijk reactie

en: View this entry
nl: Bekijk Bericht

en: View visitor information
nl: bekijk bezoekersinformatie

en: View weblog
nl: Bekijk Weblog

en: Visit the forum
nl: Bezoek het Forum

en: Visit the website
nl: Bezoek de site

en: Visitor account updated.
nl: De Bezoekersaccount is bijgewerkt.

en: Vote "%val%" on this entry
nl: Stem '%val%' op dit Bericht

en: W_Wednesday_initial
nl: W

en: Warning!
nl: Let op!

en: Warning! These features are experimental, so use them with caution!
nl: Let op! Deze functionaliteit is experimenteel, dus kijk uit!

en: We didn't find what you were looking for.
nl: We konden niet vinden waar je naar zocht.

en: We probably forgot some.. Please let us know if we did, and we'll give credits in the next release
nl: Misschien zijn we wel iemand vergeten.. Laat het ons dan weten, dan voegen we deze in de volgende release toe.

en: Weblog Name
nl: Weblog naam

en: Weblog not found (404 error)
nl: Weblog niet gevonden (404 error)

en: Wed
nl: Woe

en: Wednesday
nl: Woensdag

en: Welcome back
nl: Welkom terug

en: Welcome to
nl: Welkom bij

en: Welcome, unknown user.
nl: Welkom, onbekende gebruiker.

en: What protocol
nl: Welk protocol

en: When using GIF files, there is a significant chance that you can't use PivotX to make thumbnails. If you have problems with making thumbnails, we suggest using PNG or JPG files.
nl: Als je GIF files gebruikt, is er een grote kans dat PivotX er niet automatisch Thumbnails van kan maken. Als dit zich voordoet, gebruik dan PNG of JPG files.

en: Widget Extensions
nl: Widget Uitbreidingen

en: With the checked entries, do:
nl: Actie:

en: Wrap comments after
nl: Reactie terugloop na

en: Write
nl: Schrijf

en: Write a new Page
nl: Schrijf een nieuwe Pagina

en: Write and Publish a new Entry
nl: Schrijf en publiceer een nieuw Bericht

en: Write and Publish a new Page
nl: Schrijf en publiceer een nieuwe Pagina

en: XHTML, Convert Linebreaks to &lt;br /&gt;
nl: XHTML, Converteer Regeleinden naar &lt;br /&gt;

en: Year
nl: Jaar

en: Yes
nl: Ja

en: Yes, give me a cookie and remember me.
nl: Ja, onthoud mij met een cookie.

en: Yes, hide my email address.
nl: Ja, verberg mijn e-mailadres.

en: Yes, like /2005-04-28/title-of-entry
nl: Ja, als /2005-04-28/titel-van-bericht

en: Yes, like /2005/04/28/title-of-entry
nl: Ja, als/2005/04/28/titel-van-bericht

en: Yes, like /archive/2005-04-28/title-of-entry
nl: Ja, als /archive/2005-04-28/titel-van-bericht

en: Yes, like /archive/2005/04/28/title-of-entry
nl: Ja, als /archive/2005/04/28/titel-van-bericht

en: Yes, like /entry/1234
nl: Ja, als /entry/1234

en: Yes, like /entry/1234/title-of-entry
nl: Ja, als /entry/1234/titel-van-bericht

en: Yes, send me email when someone replies.
nl: Ja, stuur mij e-mail als iemand anders reageert.

en: You are about to delete visitor %1. Are you sure?
nl: Je staat op het punt bezoeker %s te verwijderen. Weet je het zeker?

en: You are about to delete weblog %1. Are you sure?
nl: Je staat op het punt weblog %s te verwijderen. Weet je het zeker?

en: You are not allowed to add/edit this page.
nl: Het is niet toegestaan om die pagina te verwijderen.

en: You are not allowed to delete this chapter.
nl: Het is niet toegestaan om die pagina te verwijderen.

en: You are not allowed to delete this entry.
nl: Het is niet toegestaan om dat bericht te verwijderen.

en: You are not allowed to delete this page.
nl: Het is niet toegestaan om die pagina te verwijderen.

en: You are not allowed to edit this entry.
nl: Het is niet toegestaan om dat bericht te bewerken.

en: You are not allowed to edit this page.
nl: Het is niet toegestaan om die pagina te bewerken.

en: You are now logged out of PivotX
nl: Je bent nu uitgelogd uit PivotX

en: You are previewing your comment. Be sure to click on "Post Comment" to store it.
nl: Dit is slechts een preview van je reactie. Door op 'Plaats Reactie' te klikken wordt je reactie opgeslagen.

en: You can only make thumbnails of .gif, .jpg and .png images with PivotX.
nl: Met PivotX kun je alleen thumbnails maken van .gif, .jpg en .png afbeeldingen.

en: You can specify an image to send with the Feed. Some feed readers will display this image along with your feed. Leave this blank, or specify a full URL.
nl: Je kunt een afbeelding meesturen met de Feed. Sommige Feedreaders laten deze afbeelding zien bij je Feed. Laat dit veld leeg, of vul er een volledige URL in.

en: You have Caching and/or Minify enabled. If your changes do not show up immediately, %click here% and disable Caching and Minify while you're working on your site.
nl: Je hebt Caching en/of Minify aan staan. Als je wijzigingen niet direct tonen op de site, %click here% en zet Caching en Speedy uit, zolang je aan de site aan het werk bent.

en: You have registered as a user on PivotX "%s"
nl: Je hebt jezelf geregistreerd als gebruiker op PivotX '%s'

en: You have to select an entry in order to view its comments.
nl: Je moet een bericht selecteren voordat je er de reacties van kunt bekijken.

en: You must give your email address, since without it'll be impossible to verify your account. You can always choose not to show your address to other visitors.
nl: Je moet een geldig e-mailadres opgeven , aangezien het anders onmogelijk is om je account te verifiëren. Je kunt later altijd instellen dat je je e-mailadres niet wilt tonen op de site.

en: You must select a language!
nl: Kies een taal!

en: You need to specify an URL to a feed
nl: Je moet een URL van een Feed opgeven

en: You should first select or upload an image
nl: Je dient eerst een afbeelding te uploaden of te selecteren

en: You should type something in the "comment"-field. Be sure to click on "Post Comment" to store it permanently.
nl: Zou je niet iets intypen in het 'reactie'-veld? Klik op 'Plaats Reactie' om je reactie permanent op te slaan.

en: You should type your name (or an alias) in the "name"-field. Be sure to click on "Post Comment" to store it permanently.
nl: Typ je naam (of een alias) in het 'naam'-veld. Klik op 'Plaats Reactie' om je reactie op te slaan.

en: You're about to remove access for %1. Are you sure you want to do this?
nl: Je staat op het punt om de toegang voor %s te verwijderen. Weet je het zeker?

en: You're not allowed to upload/duplicate files in this folder. Use your FTP program to do this.
nl: Je hebt niet voldoende rechten om een bestand in deze map te uploaden/dupliceren. Gebruik je FTP programma om dit te doen.

en: Your Extension settings have been stored.
nl: Je Uitbreidingsinstellingen zijn opgeslagen.

en: Your MySQL hostname. If you do not know, this is most likely "localhost".
nl: Je MySQL hostnaam. Als je deze niet weet, is het waarschijnlijk "localhost".

en: Your MySQL password
nl: Je MySQL wachtwoord

en: Your MySQL username
nl: Je MySQL gebruikersnaam

en: Your account is verified. Please log in..
nl: Je aanmelding is bevestigd. Je kunt nu inloggen..

en: Your comment has been stored.
nl: Je reactie is opgeslagen.

en: Your comment has been stored. Because comment moderation is enabled, it is now waiting for approval by an editor.
nl: Je reactie is opgeslagen. Omdat reactiemoderatie is ingeschakeld, staat deze nu in de wachtrij om goedgekeurd te worden.

en: Your comment has not been stored, because it seems to be a duplicate of a previous entry.
nl: Je reactie is niet opgeslagen omdat het hetzelfde lijkt als een eerdere reactie.

en: Your comment has not been stored, because it seems to be spam.
nl: Je reactie is niet opgeslagen omdat spam lijkt te zijn.

en: Your entry "%s" was NOT successfully saved.
nl: Het bericht '%s' is NIET opgeslagen.

en: Your entry "%s" was successfully saved.
nl: Het bericht '%s' is opgeslagen.

en: Your last.fm login name
nl: Je Last.FM inlognaam

en: Your new password is %pass%.
nl: Het nieuwe wachtwoord is <q>%pass%</q>.

en: Your password is not fully encrypted yet. Please go to %myinfo%, and set your password again.
nl: Je wachtwoord is nog niet volledig versleuteld. Ga naar %myinfo%, en stel je wachtwoord opnieuw in, om dit in orde te maken.

en: Your settings have been updated.
nl: Je instellingen zijn aangepast.

en: Youtube video \'%basename%\'
nl: Youtube video '%basename%'

en: [Comment]
nl: [Reactie]

en: [Notification]
nl: [Notificatie]

en: a few minutes ago
nl: een paar minuten geleden

en: a very long time ago
nl: heel lang geleden

en: about a month ago
nl: ongeveer een maand geleden

en: about an hour ago
nl: ongeveer een uur geleden

en: about two hours ago
nl: ongeveer twee uur geleden

en: aka
nl: ofwel

en: all
nl: alle

en: am
nl: AM

en: an hour and a half ago
nl: anderhalf uur geleden

en: architecture
nl: architectuur

en: can not be opened
nl: kan niet worden geopend.

en: categories
nl: categorieën

en: category
nl: Categorie

en: delete
nl: verwijderen

en: edit
nl: bewerken

en: edit configuration
nl: bewerk configuratie

en: edit this entry
nl: bewerk dit bericht

en: edit thumbnail
nl: Bewerk thumbnail

en: eight
nl: acht

en: eighteenth
nl: achttiende

en: eighth
nl: achtste

en: eigthteen
nl: achttien

en: eleven
nl: elf

en: eleventh
nl: elfde

en: entry
nl: bericht

en: fifteen
nl: vijftien

en: fifteenth
nl: vijftiende

en: fifth
nl: vijfde

en: file
nl: bestand

en: files
nl: bestanden

en: filter off
nl: filter uit

en: filter on (%name%)
nl: filter op (%name%)

en: first
nl: eerste

en: five
nl: vijf

en: folder
nl: map

en: for
nl: voor

en: for comments
nl: voor reacties

en: forth
nl: vierde

en: four
nl: vier

en: fourteen
nl: veertien

en: fourteenth
nl: veertiende

en: half an hour ago
nl: een half uur geleden

en: if the thumbnail is not satisfactory
nl: als de thumbnail niet goed is

en: image
nl: afbeelding

en: images
nl: afbeeldingen

en: jump to page (%num%)
nl: spring naar pagina (%num%)

en: last
nl: laatste

en: last updated
nl: laatst bewerkt op

en: less than ten minutes ago
nl: minder dan 10 minuten geleden

en: lest we forget
nl: opdat we ze niet vergeten

en: more
nl: meer

en: next
nl: volgende

en: nine
nl: negen

en: nineteen
nl: negentien

en: nineteenth
nl: negentiende

en: ninth
nl: negende

en: ok
nl: OK

en: on
nl: over

en: on %value%
nl: om %value%

en: one
nl: een

en: one year ago
nl: een jaar geleden

en: order
nl: volgorde

en: pm
nl: PM

en: previous
nl: vorige

en: queries
nl: opdrachten

en: register/login
nl: Registreer/Login

en: search
nl: zoek

en: second
nl: tweede

en: seven
nl: zeven

en: seventeen
nl: zeventien

en: seventeenth
nl: zeventiende

en: seventh
nl: zevende

en: six
nl: zes

en: sixteen
nl: zestien

en: sixteenth
nl: zestiende

en: sixth
nl: zesde

en: ten
nl: tien

en: tenth
nl: tiende

en: third
nl: derde

en: thirteen
nl: dertien

en: thirteenth
nl: dertiende

en: this
nl: deze

en: this window
nl: dit venster

en: three
nl: drie

en: twelfth
nl: twaalfde

en: twelve
nl: twaalf

en: twentieth
nl: twintigste

en: twenty
nl: twintig

en: two
nl: twee

en: users
nl: gebruikers

en: using
nl: met gebruik van

en: version
nl: versie

en: view
nl: tonen

en: website maintenance
nl: Website Onderhoud

en: words
nl: woorden

en: yesterday
nl: gisteren

en: zero
nl: nul

en: zeroth
nl: nulde
